Portugalikodin postar Query
PortugaliPortugalLisboaMafraCarvoeiraTravessa do Fontanário: 2655-044
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Travessa do Fontanário, Carvoeira, Mafra, Lisboa, Portugal: 2655-044

2655-044

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Travessa do Fontanário, Carvoeira, Mafra, Lisboa, Portugal
Zonë 2 :Travessa do Fontanário
Qytet :Carvoeira
Rajon 3 :Mafra
Rajon 2 :Lisboa
Rajon 1 :Portugal
Vend :Portugali
Kodi Postar :2655-044

Informacione të Tjera
Gjuhë :Portuguese (PT)
Kodi Rajoni :PT-11
gjerësi :38.94269
gjatësi :-9.39703
Zona Koha :Europe/Lisbon
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Travessa do Fontanário, Carvoeira, Mafra, Lisboa, Portugal është e vendosur në Portugali.Kodi i saj është zip 2655-044.

Të tjerët u kërkohet në
Travessa do Fontanário, Carvoeira, Mafra, Lisboa, Portugal,2655-044 ©2014 kodin postar Query