ПортугалијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Travessa do Fontanário, Carvoeira, Mafra, Lisboa, Portugal: 2655-044

2655-044

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Travessa do Fontanário, Carvoeira, Mafra, Lisboa, Portugal
Површина 2 :Travessa do Fontanário
Град :Carvoeira
Регионот 3 :Mafra
Регионот 2 :Lisboa
Регионот 1 :Portugal
Земја :Португалија
Поштенски :2655-044

Други Информации
Јазик :Portuguese (PT)
Регионален Код :PT-11
ширина :38.94269
должина :-9.39703
Временска Зона :Europe/Lisbon
Координирано Универзално Време :UTC
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Travessa do Fontanário, Carvoeira, Mafra, Lisboa, Portugal се наоѓа во Португалија. Нејзините поштенски код е 2655-044.

Другите се е достапен
Travessa do Fontanário, Carvoeira, Mafra, Lisboa, Portugal,2655-044 ©2014 Поштенски Пребарување