Portugalikodin postar Query
PortugaliPortugalBragaFafePaçosRua do Monte: 4820-550
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Rua do Monte, Paços, Fafe, Braga, Portugal: 4820-550

4820-550

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Rua do Monte, Paços, Fafe, Braga, Portugal
Zonë 2 :Rua do Monte
Qytet :Paços
Rajon 3 :Fafe
Rajon 2 :Braga
Rajon 1 :Portugal
Vend :Portugali
Kodi Postar :4820-550

Informacione të Tjera
Gjuhë :Portuguese (PT)
Kodi Rajoni :PT-03
gjerësi :41.47426
gjatësi :-8.13357
Zona Koha :Europe/Lisbon
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Rua do Monte, Paços, Fafe, Braga, Portugal është e vendosur në Portugali.Kodi i saj është zip 4820-550.

Të tjerët u kërkohet në
Rua do Monte, Paços, Fafe, Braga, Portugal,4820-550 ©2014 kodin postar Query