ПортугалијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Rua do Monte, Paços, Fafe, Braga, Portugal: 4820-550

4820-550

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Rua do Monte, Paços, Fafe, Braga, Portugal
Површина 2 :Rua do Monte
Град :Paços
Регионот 3 :Fafe
Регионот 2 :Braga
Регионот 1 :Portugal
Земја :Португалија
Поштенски :4820-550

Други Информации
Јазик :Portuguese (PT)
Регионален Код :PT-03
ширина :41.47426
должина :-8.13357
Временска Зона :Europe/Lisbon
Координирано Универзално Време :UTC
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Rua do Monte, Paços, Fafe, Braga, Portugal се наоѓа во Португалија. Нејзините поштенски код е 4820-550.

Другите се е достапен
Rua do Monte, Paços, Fafe, Braga, Portugal,4820-550 ©2014 Поштенски Пребарување