Portugalikodin postar Query
PortugaliPortugalLisboaSintraPego LongoTravessa do Leão: 2605-150
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Travessa do Leão, Pego Longo, Sintra, Lisboa, Portugal: 2605-150

2605-150

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Travessa do Leão, Pego Longo, Sintra, Lisboa, Portugal
Zonë 2 :Travessa do Leão
Qytet :Pego Longo
Rajon 3 :Sintra
Rajon 2 :Lisboa
Rajon 1 :Portugal
Vend :Portugali
Kodi Postar :2605-150

Informacione të Tjera
Gjuhë :Portuguese (PT)
Kodi Rajoni :PT-11
gjerësi :38.77050
gjatësi :-9.25824
Zona Koha :Europe/Lisbon
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Travessa do Leão, Pego Longo, Sintra, Lisboa, Portugal është e vendosur në Portugali.Kodi i saj është zip 2605-150.

Të tjerët u kërkohet në
Travessa do Leão, Pego Longo, Sintra, Lisboa, Portugal,2605-150 ©2014 kodin postar Query