Portugalikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Calçada, São Brás de Alportel, São Brás de Alportel, Faro, Portugal: 8150-021

8150-021

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Calçada, São Brás de Alportel, São Brás de Alportel, Faro, Portugal
Zonë 2 :Calçada
Qytet :São Brás de Alportel
Rajon 3 :São Brás de Alportel
Rajon 2 :Faro
Rajon 1 :Portugal
Vend :Portugali
Kodi Postar :8150-021

Informacione të Tjera
Gjuhë :Portuguese (PT)
Kodi Rajoni :PT-08
gjerësi :37.15028
gjatësi :-7.88831
Zona Koha :Europe/Lisbon
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Calçada, São Brás de Alportel, São Brás de Alportel, Faro, Portugal është e vendosur në Portugali.Kodi i saj është zip 8150-021.

Të tjerët u kërkohet në
Calçada, São Brás de Alportel, São Brás de Alportel, Faro, Portugal,8150-021 ©2014 kodin postar Query