Portugalikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Padrão, Aldeias, Armamar, Viseu, Portugal: 5110-019

5110-019

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Padrão, Aldeias, Armamar, Viseu, Portugal
Zonë 2 :Padrão
Qytet :Aldeias
Rajon 3 :Armamar
Rajon 2 :Viseu
Rajon 1 :Portugal
Vend :Portugali
Kodi Postar :5110-019

Informacione të Tjera
Gjuhë :Portuguese (PT)
Kodi Rajoni :PT-18
gjerësi :41.11438
gjatësi :-7.71202
Zona Koha :Europe/Lisbon
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Padrão, Aldeias, Armamar, Viseu, Portugal është e vendosur në Portugali.Kodi i saj është zip 5110-019.

Të tjerët u kërkohet në
 • 5110-019 Padrão,+Aldeias,+Armamar,+Viseu,+Portugal
 • 068462 Yudaokou+Township/御道口乡等,+Weichang+County/围场县,+Hebei/河北
 • None Madanga,+Pangani,+Tanga
 • E1N+1A2 E1N+1A2,+Miramichi,+Miramichi,+Northumberland,+New+Brunswick+/+Nouveau-Brunswick
 • 153-800 153-800,+Gasan-dong/가산동,+Geumcheon-gu/금천구,+Seoul/서울
 • 50668 Fabrica+Pueblo+Nuevo+Monte+Alto,+50668,+San+José+del+Rincón,+México
 • None Kashaulili,+Mpanda,+Rukwa
 • L4L+7C7 L4L+7C7,+Woodbridge,+York,+Ontario
 • 80539 München,+München,+Oberbayern,+Bayern
 • None Kilbride,+None,+Meath,+Leinster
 • 06746 Chontali,+06746,+Chontalí,+Jaén,+Cajamarca
 • 3542 Цветкова+бара/Tsvetkova+bara,+Берковица/Berkovitsa,+Монтана/Montana,+Северозападен+регион/North-West
 • None Aguas+del+Padre,+Siguatepeque,+Comayagua
 • 10019 Pueblo+Nuevo,+Suchitepéquez
 • 06745 Agua+Azul,+06745,+Chontalí,+Jaén,+Cajamarca
 • 14005 Alameda+del+Obispo,+14005,+Córdoba,+Andalucía
 • None Masuguru,+Muheza,+Tanga
 • None Kagu,+Geita,+Mwanza
 • 06745 Choloquito,+06745,+Chontalí,+Jaén,+Cajamarca
 • 06745 Calabozo,+06745,+Chontalí,+Jaén,+Cajamarca
Padrão, Aldeias, Armamar, Viseu, Portugal,5110-019 ©2014 kodin postar Query