Portugalikodin postar Query
PortugaliPortugalSantarémAbrantesAbrantesRua da Associação: 2200-007
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Rua da Associação, Abrantes, Abrantes, Santarém, Portugal: 2200-007

2200-007

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Rua da Associação, Abrantes, Abrantes, Santarém, Portugal
Zonë 2 :Rua da Associação
Qytet :Abrantes
Rajon 3 :Abrantes
Rajon 2 :Santarém
Rajon 1 :Portugal
Vend :Portugali
Kodi Postar :2200-007

Informacione të Tjera
Gjuhë :Portuguese (PT)
Kodi Rajoni :PT-14
gjerësi :39.46657
gjatësi :-8.19144
Zona Koha :Europe/Lisbon
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Rua da Associação, Abrantes, Abrantes, Santarém, Portugal është e vendosur në Portugali.Kodi i saj është zip 2200-007.

Të tjerët u kërkohet në
Rua da Associação, Abrantes, Abrantes, Santarém, Portugal,2200-007 ©2014 kodin postar Query