Portugalikodin postar Query
PortugaliPortugalPortoParedesBitarãesRua da Mata dos Eucaliptos: 4580-304
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Rua da Mata dos Eucaliptos, Bitarães, Paredes, Porto, Portugal: 4580-304

4580-304

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Rua da Mata dos Eucaliptos, Bitarães, Paredes, Porto, Portugal
Zonë 2 :Rua da Mata dos Eucaliptos
Qytet :Bitarães
Rajon 3 :Paredes
Rajon 2 :Porto
Rajon 1 :Portugal
Vend :Portugali
Kodi Postar :4580-304

Informacione të Tjera
Gjuhë :Portuguese (PT)
Kodi Rajoni :PT-13
gjerësi :41.22796
gjatësi :-8.30963
Zona Koha :Europe/Lisbon
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Rua da Mata dos Eucaliptos, Bitarães, Paredes, Porto, Portugal është e vendosur në Portugali.Kodi i saj është zip 4580-304.

Të tjerët u kërkohet në
Rua da Mata dos Eucaliptos, Bitarães, Paredes, Porto, Portugal,4580-304 ©2014 kodin postar Query