ПортугалијаПоштенски Пребарување
ПортугалијаPortugalPortoGondomarValbomRua Doutor António Macedo: 4420-430
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Rua Doutor António Macedo, Valbom, Gondomar, Porto, Portugal: 4420-430

4420-430

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Rua Doutor António Macedo, Valbom, Gondomar, Porto, Portugal
Површина 2 :Rua Doutor António Macedo
Град :Valbom
Регионот 3 :Gondomar
Регионот 2 :Porto
Регионот 1 :Portugal
Земја :Португалија
Поштенски :4420-430

Други Информации
Јазик :Portuguese (PT)
Регионален Код :PT-13
ширина :41.13855
должина :-8.56258
Временска Зона :Europe/Lisbon
Координирано Универзално Време :UTC
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Rua Doutor António Macedo, Valbom, Gondomar, Porto, Portugal се наоѓа во Португалија. Нејзините поштенски код е 4420-430.

Другите се е достапен
Rua Doutor António Macedo, Valbom, Gondomar, Porto, Portugal,4420-430 ©2014 Поштенски Пребарување