ПортугалијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Rua do Cabo, Montalvão, Nisa, Portalegre, Portugal: 6050-446

6050-446

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Rua do Cabo, Montalvão, Nisa, Portalegre, Portugal
Површина 2 :Rua do Cabo
Град :Montalvão
Регионот 3 :Nisa
Регионот 2 :Portalegre
Регионот 1 :Portugal
Земја :Португалија
Поштенски :6050-446

Други Информации
Јазик :Portuguese (PT)
Регионален Код :PT-12
ширина :39.59760
должина :-7.53132
Временска Зона :Europe/Lisbon
Координирано Универзално Време :UTC
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Rua do Cabo, Montalvão, Nisa, Portalegre, Portugal се наоѓа во Португалија. Нејзините поштенски код е 6050-446.

Другите се е достапен
Rua do Cabo, Montalvão, Nisa, Portalegre, Portugal,6050-446 ©2014 Поштенски Пребарување