ПортугалијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Rua Olival das Minas, Alverca do Ribatejo, Vila Franca de Xira, Lisboa, Portugal: 2615-342

2615-342

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Rua Olival das Minas, Alverca do Ribatejo, Vila Franca de Xira, Lisboa, Portugal
Површина 2 :Rua Olival das Minas
Град :Alverca do Ribatejo
Регионот 3 :Vila Franca de Xira
Регионот 2 :Lisboa
Регионот 1 :Portugal
Земја :Португалија
Поштенски :2615-342

Други Информации
Јазик :Portuguese (PT)
Регионален Код :PT-11
ширина :38.89866
должина :-9.03948
Временска Зона :Europe/Lisbon
Координирано Универзално Време :UTC
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Rua Olival das Minas, Alverca do Ribatejo, Vila Franca de Xira, Lisboa, Portugal се наоѓа во Португалија. Нејзините поштенски код е 2615-342.

Другите се е достапен
Rua Olival das Minas, Alverca do Ribatejo, Vila Franca de Xira, Lisboa, Portugal,2615-342 ©2014 Поштенски Пребарување