ПортугалијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Rua do Rabaçal, Galizes, Oliveira do Hospital, Coimbra, Portugal: 3400-449

3400-449

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Rua do Rabaçal, Galizes, Oliveira do Hospital, Coimbra, Portugal
Површина 2 :Rua do Rabaçal
Град :Galizes
Регионот 3 :Oliveira do Hospital
Регионот 2 :Coimbra
Регионот 1 :Portugal
Земја :Португалија
Поштенски :3400-449

Други Информации
Јазик :Portuguese (PT)
Регионален Код :PT-06
ширина :40.31360
должина :-7.89891
Временска Зона :Europe/Lisbon
Координирано Универзално Време :UTC
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Rua do Rabaçal, Galizes, Oliveira do Hospital, Coimbra, Portugal се наоѓа во Португалија. Нејзините поштенски код е 3400-449.

Другите се е достапен
Rua do Rabaçal, Galizes, Oliveira do Hospital, Coimbra, Portugal,3400-449 ©2014 Поштенски Пребарување