ПортугалијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Rua Grupo Musical Tuna, Oleiros, Santa Maria da Feira, Aveiro, Portugal: 4535-550

4535-550

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Rua Grupo Musical Tuna, Oleiros, Santa Maria da Feira, Aveiro, Portugal
Површина 2 :Rua Grupo Musical Tuna
Град :Oleiros
Регионот 3 :Santa Maria da Feira
Регионот 2 :Aveiro
Регионот 1 :Portugal
Земја :Португалија
Поштенски :4535-550

Други Информации
Јазик :Portuguese (PT)
Регионален Код :PT-01
ширина :40.98355
должина :-8.58245
Временска Зона :Europe/Lisbon
Координирано Универзално Време :UTC
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Rua Grupo Musical Tuna, Oleiros, Santa Maria da Feira, Aveiro, Portugal се наоѓа во Португалија. Нејзините поштенски код е 4535-550.

Другите се е достапен
Rua Grupo Musical Tuna, Oleiros, Santa Maria da Feira, Aveiro, Portugal,4535-550 ©2014 Поштенски Пребарување