ПортугалијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Lamosa, Lamosa, Sernancelhe, Viseu, Portugal: 3640-140

3640-140

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Lamosa, Lamosa, Sernancelhe, Viseu, Portugal
Површина 2 :Lamosa
Град :Lamosa
Регионот 3 :Sernancelhe
Регионот 2 :Viseu
Регионот 1 :Portugal
Земја :Португалија
Поштенски :3640-140

Други Информации
Јазик :Portuguese (PT)
Регионален Код :PT-18
ширина :40.88529
должина :-7.62024
Временска Зона :Europe/Lisbon
Координирано Универзално Време :UTC
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Lamosa, Lamosa, Sernancelhe, Viseu, Portugal се наоѓа во Португалија. Нејзините поштенски код е 3640-140.

Другите се е достапен
Lamosa, Lamosa, Sernancelhe, Viseu, Portugal,3640-140 ©2014 Поштенски Пребарување