ПортугалијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Rua do Moínho da Mata, Nogueira, Viana do Castelo, Viana do Castelo, Portugal: 4925-503

4925-503

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Rua do Moínho da Mata, Nogueira, Viana do Castelo, Viana do Castelo, Portugal
Површина 2 :Rua do Moínho da Mata
Град :Nogueira
Регионот 3 :Viana do Castelo
Регионот 2 :Viana do Castelo
Регионот 1 :Portugal
Земја :Португалија
Поштенски :4925-503

Други Информации
Јазик :Portuguese (PT)
Регионален Код :PT-16
ширина :41.96129
должина :-8.70151
Временска Зона :Europe/Lisbon
Координирано Универзално Време :UTC
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Rua do Moínho da Mata, Nogueira, Viana do Castelo, Viana do Castelo, Portugal се наоѓа во Португалија. Нејзините поштенски код е 4925-503.

Другите се е достапен
Rua do Moínho da Mata, Nogueira, Viana do Castelo, Viana do Castelo, Portugal,4925-503 ©2014 Поштенски Пребарување