ПортугалијаПоштенски Пребарување
ПортугалијаPortugalPortoPortoPortoAvenida Marechal Gomes da Costa: 4150-356
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Avenida Marechal Gomes da Costa, Porto, Porto, Porto, Portugal: 4150-356

4150-356

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Avenida Marechal Gomes da Costa, Porto, Porto, Porto, Portugal
Површина 2 :Avenida Marechal Gomes da Costa
Град :Porto
Регионот 3 :Porto
Регионот 2 :Porto
Регионот 1 :Portugal
Земја :Португалија
Поштенски :4150-356

Други Информации
Јазик :Portuguese (PT)
Регионален Код :PT-13
ширина :41.16055
должина :-8.66326
Временска Зона :Europe/Lisbon
Координирано Универзално Време :UTC
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Avenida Marechal Gomes da Costa, Porto, Porto, Porto, Portugal се наоѓа во Португалија. Нејзините поштенски код е 4150-356.

Другите се е достапен
Avenida Marechal Gomes da Costa, Porto, Porto, Porto, Portugal,4150-356 ©2014 Поштенски Пребарување