ПортугалијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Rua do Calvário, Galegos, Penafiel, Porto, Portugal: 4560-124

4560-124

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Rua do Calvário, Galegos, Penafiel, Porto, Portugal
Површина 2 :Rua do Calvário
Град :Galegos
Регионот 3 :Penafiel
Регионот 2 :Porto
Регионот 1 :Portugal
Земја :Португалија
Поштенски :4560-124

Други Информации
Јазик :Portuguese (PT)
Регионален Код :PT-13
ширина :41.15711
должина :-8.31580
Временска Зона :Europe/Lisbon
Координирано Универзално Време :UTC
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Rua do Calvário, Galegos, Penafiel, Porto, Portugal се наоѓа во Португалија. Нејзините поштенски код е 4560-124.

Другите се е достапен
Rua do Calvário, Galegos, Penafiel, Porto, Portugal,4560-124 ©2014 Поштенски Пребарување