ПортугалијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Travessa de Santo António, Gafanha da Nazaré, Ílhavo, Aveiro, Portugal: 3830-784

3830-784

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Travessa de Santo António, Gafanha da Nazaré, Ílhavo, Aveiro, Portugal
Површина 2 :Travessa de Santo António
Град :Gafanha da Nazaré
Регионот 3 :Ílhavo
Регионот 2 :Aveiro
Регионот 1 :Portugal
Земја :Португалија
Поштенски :3830-784

Други Информации
Јазик :Portuguese (PT)
Регионален Код :PT-01
ширина :40.63718
должина :-8.72023
Временска Зона :Europe/Lisbon
Координирано Универзално Време :UTC
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Travessa de Santo António, Gafanha da Nazaré, Ílhavo, Aveiro, Portugal се наоѓа во Португалија. Нејзините поштенски код е 3830-784.

Другите се е достапен
Travessa de Santo António, Gafanha da Nazaré, Ílhavo, Aveiro, Portugal,3830-784 ©2014 Поштенски Пребарување