Portugalikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Mioteira, Milharado, Mafra, Lisboa, Portugal: 2665-315

2665-315

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Mioteira, Milharado, Mafra, Lisboa, Portugal
Zonë 2 :Mioteira
Qytet :Milharado
Rajon 3 :Mafra
Rajon 2 :Lisboa
Rajon 1 :Portugal
Vend :Portugali
Kodi Postar :2665-315

Informacione të Tjera
Gjuhë :Portuguese (PT)
Kodi Rajoni :PT-11
gjerësi :38.94949
gjatësi :-9.19597
Zona Koha :Europe/Lisbon
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Mioteira, Milharado, Mafra, Lisboa, Portugal është e vendosur në Portugali.Kodi i saj është zip 2665-315.

Të tjerët u kërkohet në
Mioteira, Milharado, Mafra, Lisboa, Portugal,2665-315 ©2014 kodin postar Query