Portugalikodin postar Query
PortugaliPortugalGuardaTrancosoTrancosoRua Eduarda Lapa: 6420-055
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Rua Eduarda Lapa, Trancoso, Trancoso, Guarda, Portugal: 6420-055

6420-055

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Rua Eduarda Lapa, Trancoso, Trancoso, Guarda, Portugal
Zonë 2 :Rua Eduarda Lapa
Qytet :Trancoso
Rajon 3 :Trancoso
Rajon 2 :Guarda
Rajon 1 :Portugal
Vend :Portugali
Kodi Postar :6420-055

Informacione të Tjera
Gjuhë :Portuguese (PT)
Kodi Rajoni :PT-09
gjerësi :40.77741
gjatësi :-7.35078
Zona Koha :Europe/Lisbon
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Rua Eduarda Lapa, Trancoso, Trancoso, Guarda, Portugal është e vendosur në Portugali.Kodi i saj është zip 6420-055.

Të tjerët u kërkohet në
Rua Eduarda Lapa, Trancoso, Trancoso, Guarda, Portugal,6420-055 ©2014 kodin postar Query