Portugalikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Rua do Ouro, Évora, Évora, Évora, Portugal: 7005-436

7005-436

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Rua do Ouro, Évora, Évora, Évora, Portugal
Zonë 2 :Rua do Ouro
Qytet :Évora
Rajon 3 :Évora
Rajon 2 :Évora
Rajon 1 :Portugal
Vend :Portugali
Kodi Postar :7005-436

Informacione të Tjera
Gjuhë :Portuguese (PT)
Kodi Rajoni :PT-07
gjerësi :38.57713
gjatësi :-7.90885
Zona Koha :Europe/Lisbon
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Rua do Ouro, Évora, Évora, Évora, Portugal është e vendosur në Portugali.Kodi i saj është zip 7005-436.

Të tjerët u kërkohet në
 • 7005-436 Rua+do+Ouro,+Évora,+Évora,+Évora,+Portugal
 • 319 Ambahy,+319,+Nosy+Varika,+Vatovavy+Fitovinany,+Fianarantsoa
 • None Johnson,+Dingmah,+Sanayea,+Bong
 • 730511 Hejiashan+Township/何家山乡等,+Lintao+County/临洮县,+Gansu/甘肃
 • 9401+HJ 9401+HJ,+Assen,+Assen,+Drenthe
 • 130003 Актау/Aktau,+Мангистауский+ОФ/Mangystau+region,+Мангистауская+область/Mangystau+region
 • 4453+CH 4453+CH,+'s-Heerenhoek,+Borsele,+Zeeland
 • 257+89 Karasova+Lhota,+Heřmaničky,+257+89,+Heřmaničky,+Benešov,+Středočeský+kraj
 • 730005 730005,+Viişoara,+Vaslui,+Vaslui,+Nord-Est
 • 517354 517354,+Teiu,+Horea,+Alba,+Centru
 • None Luena,+Moxico,+Moxico
 • 3255 Bittwil+bei+Rapperswil,+Rapperswil,+Seeland,+Bern/Berne/Berna
 • None Kamaja+village,+Kayah,+Norwein,+Rivercess
 • N9E+2P2 N9E+2P2,+Windsor,+Essex,+Ontario
 • 420110 420110,+Awka-Ifite,+Awka+South,+Anambra
 • None Neikpalai,+Zeansue,+Yeallequelleh,+Bong
 • 050004 Алматы/Almaty,+Алматинский+почтамт/Almaty+city,+город+Алматы/Almaty+city
 • 58455 Witten,+Ennepe-Ruhr-Kreis,+Arnsberg,+Nordrhein-Westfalen
 • None Gio+Town,+Kpowien,+District+4,+Grand+Bassa
 • 16220 Grdelica+(Selo),+16220,+Leskovac,+Jablanički,+Centralna+Srbija
Rua do Ouro, Évora, Évora, Évora, Portugal,7005-436 ©2014 kodin postar Query