Portugalikodin postar Query
PortugaliPortugalÉvoraBorbaOradaAldeia Sande: 7150-263
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Aldeia Sande, Orada, Borba, Évora, Portugal: 7150-263

7150-263

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Aldeia Sande, Orada, Borba, Évora, Portugal
Zonë 2 :Aldeia Sande
Qytet :Orada
Rajon 3 :Borba
Rajon 2 :Évora
Rajon 1 :Portugal
Vend :Portugali
Kodi Postar :7150-263

Informacione të Tjera
Gjuhë :Portuguese (PT)
Kodi Rajoni :PT-07
gjerësi :38.87445
gjatësi :-7.46606
Zona Koha :Europe/Lisbon
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Aldeia Sande, Orada, Borba, Évora, Portugal është e vendosur në Portugali.Kodi i saj është zip 7150-263.

Të tjerët u kërkohet në
Aldeia Sande, Orada, Borba, Évora, Portugal,7150-263 ©2014 kodin postar Query