Portugalikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Rua Central, Coimbra, Coimbra, Coimbra, Portugal: 3045-040

3045-040

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Rua Central, Coimbra, Coimbra, Coimbra, Portugal
Zonë 2 :Rua Central
Qytet :Coimbra
Rajon 3 :Coimbra
Rajon 2 :Coimbra
Rajon 1 :Portugal
Vend :Portugali
Kodi Postar :3045-040

Informacione të Tjera
Gjuhë :Portuguese (PT)
Kodi Rajoni :PT-06
gjerësi :40.21298
gjatësi :-8.46951
Zona Koha :Europe/Lisbon
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Rua Central, Coimbra, Coimbra, Coimbra, Portugal është e vendosur në Portugali.Kodi i saj është zip 3045-040.

Të tjerët u kërkohet në
Rua Central, Coimbra, Coimbra, Coimbra, Portugal,3045-040 ©2014 kodin postar Query