Portugalikodin postar Query
PortugaliPortugalBragançaBragançaBragançaRua Engenheiro José Beça: 5300-034
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Rua Engenheiro José Beça, Bragança, Bragança, Bragança, Portugal: 5300-034

5300-034

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Rua Engenheiro José Beça, Bragança, Bragança, Bragança, Portugal
Zonë 2 :Rua Engenheiro José Beça
Qytet :Bragança
Rajon 3 :Bragança
Rajon 2 :Bragança
Rajon 1 :Portugal
Vend :Portugali
Kodi Postar :5300-034

Informacione të Tjera
Gjuhë :Portuguese (PT)
Kodi Rajoni :PT-04
gjerësi :41.80255
gjatësi :-6.78431
Zona Koha :Europe/Lisbon
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Rua Engenheiro José Beça, Bragança, Bragança, Bragança, Portugal është e vendosur në Portugali.Kodi i saj është zip 5300-034.

Të tjerët u kërkohet në
Rua Engenheiro José Beça, Bragança, Bragança, Bragança, Portugal,5300-034 ©2014 kodin postar Query