Portugalikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Travessa dos Cobres, Alto da Fábrica, Oliveira de Azeméis, Aveiro, Portugal: 3720-513

3720-513

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Travessa dos Cobres, Alto da Fábrica, Oliveira de Azeméis, Aveiro, Portugal
Zonë 2 :Travessa dos Cobres
Qytet :Alto da Fábrica
Rajon 3 :Oliveira de Azeméis
Rajon 2 :Aveiro
Rajon 1 :Portugal
Vend :Portugali
Kodi Postar :3720-513

Informacione të Tjera
Gjuhë :Portuguese (PT)
Kodi Rajoni :PT-01
gjerësi :40.85006
gjatësi :-8.47909
Zona Koha :Europe/Lisbon
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Travessa dos Cobres, Alto da Fábrica, Oliveira de Azeméis, Aveiro, Portugal është e vendosur në Portugali.Kodi i saj është zip 3720-513.

Të tjerët u kërkohet në
Travessa dos Cobres, Alto da Fábrica, Oliveira de Azeméis, Aveiro, Portugal,3720-513 ©2014 kodin postar Query