Portugalikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Rua Principal, Branca, Albergaria-a-Velha, Aveiro, Portugal: 3850-529

3850-529

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Rua Principal, Branca, Albergaria-a-Velha, Aveiro, Portugal
Zonë 2 :Rua Principal
Qytet :Branca
Rajon 3 :Albergaria-a-Velha
Rajon 2 :Aveiro
Rajon 1 :Portugal
Vend :Portugali
Kodi Postar :3850-529

Informacione të Tjera
Gjuhë :Portuguese (PT)
Kodi Rajoni :PT-01
gjerësi :40.74357
gjatësi :-8.49058
Zona Koha :Europe/Lisbon
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Rua Principal, Branca, Albergaria-a-Velha, Aveiro, Portugal është e vendosur në Portugali.Kodi i saj është zip 3850-529.

Të tjerët u kërkohet në
Rua Principal, Branca, Albergaria-a-Velha, Aveiro, Portugal,3850-529 ©2014 kodin postar Query