Portugalikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Corga da Serra, Agadão, Águeda, Aveiro, Portugal: 3750-013

3750-013

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Corga da Serra, Agadão, Águeda, Aveiro, Portugal
Zonë 2 :Corga da Serra
Qytet :Agadão
Rajon 3 :Águeda
Rajon 2 :Aveiro
Rajon 1 :Portugal
Vend :Portugali
Kodi Postar :3750-013

Informacione të Tjera
Gjuhë :Portuguese (PT)
Kodi Rajoni :PT-01
gjerësi :40.53988
gjatësi :-8.31486
Zona Koha :Europe/Lisbon
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Corga da Serra, Agadão, Águeda, Aveiro, Portugal është e vendosur në Portugali.Kodi i saj është zip 3750-013.

Të tjerët u kërkohet në
Corga da Serra, Agadão, Águeda, Aveiro, Portugal,3750-013 ©2014 kodin postar Query