Portugalikodin postar Query
PortugaliPortugalAveiroAnadiaCouvelhaTravessa Vale da Isabel: 3780-194
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Travessa Vale da Isabel, Couvelha, Anadia, Aveiro, Portugal: 3780-194

3780-194

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Travessa Vale da Isabel, Couvelha, Anadia, Aveiro, Portugal
Zonë 2 :Travessa Vale da Isabel
Qytet :Couvelha
Rajon 3 :Anadia
Rajon 2 :Aveiro
Rajon 1 :Portugal
Vend :Portugali
Kodi Postar :3780-194

Informacione të Tjera
Gjuhë :Portuguese (PT)
Kodi Rajoni :PT-01
gjerësi :40.44420
gjatësi :-8.52210
Zona Koha :Europe/Lisbon
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Travessa Vale da Isabel, Couvelha, Anadia, Aveiro, Portugal është e vendosur në Portugali.Kodi i saj është zip 3780-194.

Të tjerët u kërkohet në
Travessa Vale da Isabel, Couvelha, Anadia, Aveiro, Portugal,3780-194 ©2014 kodin postar Query