Portugalikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Caminho da Residência, Chafé, Viana do Castelo, Viana do Castelo, Portugal: 4935-589

4935-589

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Caminho da Residência, Chafé, Viana do Castelo, Viana do Castelo, Portugal
Zonë 2 :Caminho da Residência
Qytet :Chafé
Rajon 3 :Viana do Castelo
Rajon 2 :Viana do Castelo
Rajon 1 :Portugal
Vend :Portugali
Kodi Postar :4935-589

Informacione të Tjera
Gjuhë :Portuguese (PT)
Kodi Rajoni :PT-16
gjerësi :41.64917
gjatësi :-8.78302
Zona Koha :Europe/Lisbon
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Caminho da Residência, Chafé, Viana do Castelo, Viana do Castelo, Portugal është e vendosur në Portugali.Kodi i saj është zip 4935-589.

Të tjerët u kërkohet në
Caminho da Residência, Chafé, Viana do Castelo, Viana do Castelo, Portugal,4935-589 ©2014 kodin postar Query