Portugalikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Rua do Sobreiro, Abrantes, Abrantes, Santarém, Portugal: 2200-016

2200-016

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Rua do Sobreiro, Abrantes, Abrantes, Santarém, Portugal
Zonë 2 :Rua do Sobreiro
Qytet :Abrantes
Rajon 3 :Abrantes
Rajon 2 :Santarém
Rajon 1 :Portugal
Vend :Portugali
Kodi Postar :2200-016

Informacione të Tjera
Gjuhë :Portuguese (PT)
Kodi Rajoni :PT-14
gjerësi :39.46657
gjatësi :-8.19144
Zona Koha :Europe/Lisbon
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Rua do Sobreiro, Abrantes, Abrantes, Santarém, Portugal është e vendosur në Portugali.Kodi i saj është zip 2200-016.

Të tjerët u kërkohet në
 • 2200-016 Rua+do+Sobreiro,+Abrantes,+Abrantes,+Santarém,+Portugal
 • 31672 Rancho+de+Marquez,+31672,+Bachíniva,+Chihuahua
 • 33880 Saint-Caprais-de-Bordeaux,+33880,+Créon,+Bordeaux,+Gironde,+Aquitaine
 • None El+Tejar,+Concepción+El+Brasilar,+Pespire,+Choluteca
 • AZ+1054 Bakı,+Yasamal,+Bakı,+Abşeron
 • None Guédiawaye,+Guédiawaye,+Guédiawaye,+Dakar
 • C1141 Buenos+Aires,+Capital+Federal
 • 88822 Zinga,+88822,+Casabona,+Crotone,+Calabria
 • 0735 Verin+Artashat/Վերին+Արտաշատ,+Artashat/Արտաշատ,+Ararat/Արարատ
 • None Toumoukro,+Nielle,+Ferkessedougou,+Savanes
 • 65350 Laslades,+65350,+Pouyastruc,+Tarbes,+Hautes-Pyrénées,+Midi-Pyrénées
 • 312 Kelilalina,+312,+Ifanadiana,+Vatovavy+Fitovinany,+Fianarantsoa
 • 120504 Guayacán,+Quevedo,+Los+Ríos
 • None Taypi+Cañuhuma,+Curva,+Bautista+Saavedra,+La+Paz
 • 03352 Kouk+Ti,+03352,+Chak,+Ou+Reang+Ov,+Kampong+Cham
 • K4139 Pajanguillo,+Catamarca
 • 5013 5013,+Lumas,+Berat,+Berat
 • 2054 Kouenjel,+2054,+Mornag,+Ben+Arous
 • 5241 Ranirbandar,+Chrirbandar,+Dinajpur,+Rangpur
 • 01475 Embon,+01475,+Balsas,+Chachapoyas,+Amazonas
Rua do Sobreiro, Abrantes, Abrantes, Santarém, Portugal,2200-016 ©2014 kodin postar Query