Portugalikodin postar Query
PortugaliPortugalSantarémAbrantesAbrantesRua Casal da Preta: 2200-006
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Rua Casal da Preta, Abrantes, Abrantes, Santarém, Portugal: 2200-006

2200-006

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Rua Casal da Preta, Abrantes, Abrantes, Santarém, Portugal
Zonë 2 :Rua Casal da Preta
Qytet :Abrantes
Rajon 3 :Abrantes
Rajon 2 :Santarém
Rajon 1 :Portugal
Vend :Portugali
Kodi Postar :2200-006

Informacione të Tjera
Gjuhë :Portuguese (PT)
Kodi Rajoni :PT-14
gjerësi :39.46657
gjatësi :-8.19144
Zona Koha :Europe/Lisbon
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Rua Casal da Preta, Abrantes, Abrantes, Santarém, Portugal është e vendosur në Portugali.Kodi i saj është zip 2200-006.

Të tjerët u kërkohet në
Rua Casal da Preta, Abrantes, Abrantes, Santarém, Portugal,2200-006 ©2014 kodin postar Query