ПортугалијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Lameirão, Gove, Baião, Porto, Portugal: 4640-265

4640-265

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Lameirão, Gove, Baião, Porto, Portugal
Површина 2 :Lameirão
Град :Gove
Регионот 3 :Baião
Регионот 2 :Porto
Регионот 1 :Portugal
Земја :Португалија
Поштенски :4640-265

Други Информации
Јазик :Portuguese (PT)
Регионален Код :PT-13
ширина :41.13017
должина :-8.05369
Временска Зона :Europe/Lisbon
Координирано Универзално Време :UTC
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Lameirão, Gove, Baião, Porto, Portugal се наоѓа во Португалија. Нејзините поштенски код е 4640-265.

Другите се е достапен
Lameirão, Gove, Baião, Porto, Portugal,4640-265 ©2014 Поштенски Пребарување