ПортугалијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Rua do Norte, Alter do Chão, Alter do Chão, Portalegre, Portugal: 7440-073

7440-073

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Rua do Norte, Alter do Chão, Alter do Chão, Portalegre, Portugal
Површина 2 :Rua do Norte
Град :Alter do Chão
Регионот 3 :Alter do Chão
Регионот 2 :Portalegre
Регионот 1 :Portugal
Земја :Португалија
Поштенски :7440-073

Други Информации
Јазик :Portuguese (PT)
Регионален Код :PT-12
ширина :39.20028
должина :-7.65913
Временска Зона :Europe/Lisbon
Координирано Универзално Време :UTC
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Rua do Norte, Alter do Chão, Alter do Chão, Portalegre, Portugal се наоѓа во Португалија. Нејзините поштенски код е 7440-073.

Другите се е достапен
Rua do Norte, Alter do Chão, Alter do Chão, Portalegre, Portugal,7440-073 ©2014 Поштенски Пребарување