ПортугалијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Mioteira, Milharado, Mafra, Lisboa, Portugal: 2665-315

2665-315

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Mioteira, Milharado, Mafra, Lisboa, Portugal
Површина 2 :Mioteira
Град :Milharado
Регионот 3 :Mafra
Регионот 2 :Lisboa
Регионот 1 :Portugal
Земја :Португалија
Поштенски :2665-315

Други Информации
Јазик :Portuguese (PT)
Регионален Код :PT-11
ширина :38.94949
должина :-9.19597
Временска Зона :Europe/Lisbon
Координирано Универзално Време :UTC
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Mioteira, Milharado, Mafra, Lisboa, Portugal се наоѓа во Португалија. Нејзините поштенски код е 2665-315.

Другите се е достапен
Mioteira, Milharado, Mafra, Lisboa, Portugal,2665-315 ©2014 Поштенски Пребарување