ПортугалијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Travessa do Mar, Encarnação, Mafra, Lisboa, Portugal: 2640-254

2640-254

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Travessa do Mar, Encarnação, Mafra, Lisboa, Portugal
Површина 2 :Travessa do Mar
Град :Encarnação
Регионот 3 :Mafra
Регионот 2 :Lisboa
Регионот 1 :Portugal
Земја :Португалија
Поштенски :2640-254

Други Информации
Јазик :Portuguese (PT)
Регионален Код :PT-11
ширина :39.03343
должина :-9.36796
Временска Зона :Europe/Lisbon
Координирано Универзално Време :UTC
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Travessa do Mar, Encarnação, Mafra, Lisboa, Portugal се наоѓа во Португалија. Нејзините поштенски код е 2640-254.

Другите се е достапен
Travessa do Mar, Encarnação, Mafra, Lisboa, Portugal,2640-254 ©2014 Поштенски Пребарување