ПортугалијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Rua Eduarda Lapa, Trancoso, Trancoso, Guarda, Portugal: 6420-055

6420-055

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Rua Eduarda Lapa, Trancoso, Trancoso, Guarda, Portugal
Површина 2 :Rua Eduarda Lapa
Град :Trancoso
Регионот 3 :Trancoso
Регионот 2 :Guarda
Регионот 1 :Portugal
Земја :Португалија
Поштенски :6420-055

Други Информации
Јазик :Portuguese (PT)
Регионален Код :PT-09
ширина :40.77741
должина :-7.35078
Временска Зона :Europe/Lisbon
Координирано Универзално Време :UTC
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Rua Eduarda Lapa, Trancoso, Trancoso, Guarda, Portugal се наоѓа во Португалија. Нејзините поштенски код е 6420-055.

Другите се е достапен
Rua Eduarda Lapa, Trancoso, Trancoso, Guarda, Portugal,6420-055 ©2014 Поштенски Пребарување