ПортугалијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Estrada de São Pedro, Alandroal, Alandroal, Évora, Portugal: 7250-108

7250-108

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Estrada de São Pedro, Alandroal, Alandroal, Évora, Portugal
Површина 2 :Estrada de São Pedro
Град :Alandroal
Регионот 3 :Alandroal
Регионот 2 :Évora
Регионот 1 :Portugal
Земја :Португалија
Поштенски :7250-108

Други Информации
Јазик :Portuguese (PT)
Регионален Код :PT-07
ширина :38.62597
должина :-7.34480
Временска Зона :Europe/Lisbon
Координирано Универзално Време :UTC
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Estrada de São Pedro, Alandroal, Alandroal, Évora, Portugal се наоѓа во Португалија. Нејзините поштенски код е 7250-108.

Другите се е достапен
Estrada de São Pedro, Alandroal, Alandroal, Évora, Portugal,7250-108 ©2014 Поштенски Пребарување