ПортугалијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Nogueira Moita, Manteigas, Manteigas, Guarda, Portugal: 6260-038

6260-038

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Nogueira Moita, Manteigas, Manteigas, Guarda, Portugal
Површина 2 :Nogueira Moita
Град :Manteigas
Регионот 3 :Manteigas
Регионот 2 :Guarda
Регионот 1 :Portugal
Земја :Португалија
Поштенски :6260-038

Други Информации
Јазик :Portuguese (PT)
Регионален Код :PT-09
ширина :40.41248
должина :-7.53003
Временска Зона :Europe/Lisbon
Координирано Универзално Време :UTC
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Nogueira Moita, Manteigas, Manteigas, Guarda, Portugal се наоѓа во Португалија. Нејзините поштенски код е 6260-038.

Другите се е достапен
Nogueira Moita, Manteigas, Manteigas, Guarda, Portugal,6260-038 ©2014 Поштенски Пребарување