ПортугалијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Riscada, Fratel, Vila Velha de Rodão, Castelo Branco, Portugal: 6030-020

6030-020

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Riscada, Fratel, Vila Velha de Rodão, Castelo Branco, Portugal
Површина 2 :Riscada
Град :Fratel
Регионот 3 :Vila Velha de Rodão
Регионот 2 :Castelo Branco
Регионот 1 :Portugal
Земја :Португалија
Поштенски :6030-020

Други Информации
Јазик :Portuguese (PT)
Регионален Код :PT-05
ширина :39.62823
должина :-7.74462
Временска Зона :Europe/Lisbon
Координирано Универзално Време :UTC
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Riscada, Fratel, Vila Velha de Rodão, Castelo Branco, Portugal се наоѓа во Португалија. Нејзините поштенски код е 6030-020.

Другите се е достапен
Riscada, Fratel, Vila Velha de Rodão, Castelo Branco, Portugal,6030-020 ©2014 Поштенски Пребарување