ПортугалијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Rua da Padaria, Ifanes, Miranda do Douro, Bragança, Portugal: 5210-108

5210-108

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Rua da Padaria, Ifanes, Miranda do Douro, Bragança, Portugal
Површина 2 :Rua da Padaria
Град :Ifanes
Регионот 3 :Miranda do Douro
Регионот 2 :Bragança
Регионот 1 :Portugal
Земја :Португалија
Поштенски :5210-108

Други Информации
Јазик :Portuguese (PT)
Регионален Код :PT-04
ширина :41.58175
должина :-6.26512
Временска Зона :Europe/Lisbon
Координирано Универзално Време :UTC
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Rua da Padaria, Ifanes, Miranda do Douro, Bragança, Portugal се наоѓа во Португалија. Нејзините поштенски код е 5210-108.

Другите се е достапен
Rua da Padaria, Ifanes, Miranda do Douro, Bragança, Portugal,5210-108 ©2014 Поштенски Пребарување