ПортугалијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Travessa dos Cobres, Alto da Fábrica, Oliveira de Azeméis, Aveiro, Portugal: 3720-513

3720-513

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Travessa dos Cobres, Alto da Fábrica, Oliveira de Azeméis, Aveiro, Portugal
Површина 2 :Travessa dos Cobres
Град :Alto da Fábrica
Регионот 3 :Oliveira de Azeméis
Регионот 2 :Aveiro
Регионот 1 :Portugal
Земја :Португалија
Поштенски :3720-513

Други Информации
Јазик :Portuguese (PT)
Регионален Код :PT-01
ширина :40.85006
должина :-8.47909
Временска Зона :Europe/Lisbon
Координирано Универзално Време :UTC
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Travessa dos Cobres, Alto da Fábrica, Oliveira de Azeméis, Aveiro, Portugal се наоѓа во Португалија. Нејзините поштенски код е 3720-513.

Другите се е достапен
Travessa dos Cobres, Alto da Fábrica, Oliveira de Azeméis, Aveiro, Portugal,3720-513 ©2014 Поштенски Пребарување