ПортугалијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Rua Doutor Dias Paredes, Figueiredo, Amares, Braga, Portugal: 4720-424

4720-424

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Rua Doutor Dias Paredes, Figueiredo, Amares, Braga, Portugal
Површина 2 :Rua Doutor Dias Paredes
Град :Figueiredo
Регионот 3 :Amares
Регионот 2 :Braga
Регионот 1 :Portugal
Земја :Португалија
Поштенски :4720-424

Други Информации
Јазик :Portuguese (PT)
Регионален Код :PT-03
ширина :41.63224
должина :-8.33663
Временска Зона :Europe/Lisbon
Координирано Универзално Време :UTC
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Rua Doutor Dias Paredes, Figueiredo, Amares, Braga, Portugal се наоѓа во Португалија. Нејзините поштенски код е 4720-424.

Другите се е достапен
Rua Doutor Dias Paredes, Figueiredo, Amares, Braga, Portugal,4720-424 ©2014 Поштенски Пребарување