ПортугалијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Rua Principal, Branca, Albergaria-a-Velha, Aveiro, Portugal: 3850-529

3850-529

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Rua Principal, Branca, Albergaria-a-Velha, Aveiro, Portugal
Површина 2 :Rua Principal
Град :Branca
Регионот 3 :Albergaria-a-Velha
Регионот 2 :Aveiro
Регионот 1 :Portugal
Земја :Португалија
Поштенски :3850-529

Други Информации
Јазик :Portuguese (PT)
Регионален Код :PT-01
ширина :40.74357
должина :-8.49058
Временска Зона :Europe/Lisbon
Координирано Универзално Време :UTC
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Rua Principal, Branca, Albergaria-a-Velha, Aveiro, Portugal се наоѓа во Португалија. Нејзините поштенски код е 3850-529.

Другите се е достапен
Rua Principal, Branca, Albergaria-a-Velha, Aveiro, Portugal,3850-529 ©2014 Поштенски Пребарување