ПортугалијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Corga da Serra, Agadão, Águeda, Aveiro, Portugal: 3750-013

3750-013

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Corga da Serra, Agadão, Águeda, Aveiro, Portugal
Површина 2 :Corga da Serra
Град :Agadão
Регионот 3 :Águeda
Регионот 2 :Aveiro
Регионот 1 :Portugal
Земја :Португалија
Поштенски :3750-013

Други Информации
Јазик :Portuguese (PT)
Регионален Код :PT-01
ширина :40.53988
должина :-8.31486
Временска Зона :Europe/Lisbon
Координирано Универзално Време :UTC
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Corga da Serra, Agadão, Águeda, Aveiro, Portugal се наоѓа во Португалија. Нејзините поштенски код е 3750-013.

Другите се е достапен
Corga da Serra, Agadão, Águeda, Aveiro, Portugal,3750-013 ©2014 Поштенски Пребарување