ПортугалијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Bairro do Sidrô, São João da Pesqueira, São João da Pesqueira, Viseu, Portugal: 5130-325

5130-325

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Bairro do Sidrô, São João da Pesqueira, São João da Pesqueira, Viseu, Portugal
Површина 2 :Bairro do Sidrô
Град :São João da Pesqueira
Регионот 3 :São João da Pesqueira
Регионот 2 :Viseu
Регионот 1 :Portugal
Земја :Португалија
Поштенски :5130-325

Други Информации
Јазик :Portuguese (PT)
Регионален Код :PT-18
ширина :41.14768
должина :-7.40416
Временска Зона :Europe/Lisbon
Координирано Универзално Време :UTC
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Bairro do Sidrô, São João da Pesqueira, São João da Pesqueira, Viseu, Portugal се наоѓа во Португалија. Нејзините поштенски код е 5130-325.

Другите се е достапен
Bairro do Sidrô, São João da Pesqueira, São João da Pesqueira, Viseu, Portugal,5130-325 ©2014 Поштенски Пребарување