ПортугалијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Rua Dom Afonso Henriques, Montalegre, Montalegre, Vila Real, Portugal: 5470-264

5470-264

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Rua Dom Afonso Henriques, Montalegre, Montalegre, Vila Real, Portugal
Површина 2 :Rua Dom Afonso Henriques
Град :Montalegre
Регионот 3 :Montalegre
Регионот 2 :Vila Real
Регионот 1 :Portugal
Земја :Португалија
Поштенски :5470-264

Други Информации
Јазик :Portuguese (PT)
Регионален Код :PT-17
ширина :41.82392
должина :-7.79005
Временска Зона :Europe/Lisbon
Координирано Универзално Време :UTC
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Rua Dom Afonso Henriques, Montalegre, Montalegre, Vila Real, Portugal се наоѓа во Португалија. Нејзините поштенски код е 5470-264.

Другите се е достапен
Rua Dom Afonso Henriques, Montalegre, Montalegre, Vila Real, Portugal,5470-264 ©2014 Поштенски Пребарување