ПортугалијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Rua do Sarrão, Vila de Punhe, Viana do Castelo, Viana do Castelo, Portugal: 4905-644

4905-644

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Rua do Sarrão, Vila de Punhe, Viana do Castelo, Viana do Castelo, Portugal
Површина 2 :Rua do Sarrão
Град :Vila de Punhe
Регионот 3 :Viana do Castelo
Регионот 2 :Viana do Castelo
Регионот 1 :Portugal
Земја :Португалија
Поштенски :4905-644

Други Информации
Јазик :Portuguese (PT)
Регионален Код :PT-16
ширина :41.65449
должина :-8.73293
Временска Зона :Europe/Lisbon
Координирано Универзално Време :UTC
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Rua do Sarrão, Vila de Punhe, Viana do Castelo, Viana do Castelo, Portugal се наоѓа во Португалија. Нејзините поштенски код е 4905-644.

Другите се е достапен
Rua do Sarrão, Vila de Punhe, Viana do Castelo, Viana do Castelo, Portugal,4905-644 ©2014 Поштенски Пребарување