ПортугалијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Viela Cega, Viana do Castelo, Viana do Castelo, Viana do Castelo, Portugal: 4900-545

4900-545

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Viela Cega, Viana do Castelo, Viana do Castelo, Viana do Castelo, Portugal
Површина 2 :Viela Cega
Град :Viana do Castelo
Регионот 3 :Viana do Castelo
Регионот 2 :Viana do Castelo
Регионот 1 :Portugal
Земја :Португалија
Поштенски :4900-545

Други Информации
Јазик :Portuguese (PT)
Регионален Код :PT-16
ширина :41.70489
должина :-8.82859
Временска Зона :Europe/Lisbon
Координирано Универзално Време :UTC
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Viela Cega, Viana do Castelo, Viana do Castelo, Viana do Castelo, Portugal се наоѓа во Португалија. Нејзините поштенски код е 4900-545.

Другите се е достапен
Viela Cega, Viana do Castelo, Viana do Castelo, Viana do Castelo, Portugal,4900-545 ©2014 Поштенски Пребарување