ПортугалијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Caminho da Residência, Chafé, Viana do Castelo, Viana do Castelo, Portugal: 4935-589

4935-589

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Caminho da Residência, Chafé, Viana do Castelo, Viana do Castelo, Portugal
Површина 2 :Caminho da Residência
Град :Chafé
Регионот 3 :Viana do Castelo
Регионот 2 :Viana do Castelo
Регионот 1 :Portugal
Земја :Португалија
Поштенски :4935-589

Други Информации
Јазик :Portuguese (PT)
Регионален Код :PT-16
ширина :41.64917
должина :-8.78302
Временска Зона :Europe/Lisbon
Координирано Универзално Време :UTC
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Caminho da Residência, Chafé, Viana do Castelo, Viana do Castelo, Portugal се наоѓа во Португалија. Нејзините поштенски код е 4935-589.

Другите се е достапен
Caminho da Residência, Chafé, Viana do Castelo, Viana do Castelo, Portugal,4935-589 ©2014 Поштенски Пребарување